Bisita orduak


IRAKASLEA/PROFESOR-A

KARGUA/ CARGO

ORDUA/ HORA

BIOLOGIA-GEOLOGIA

Agurtzane Etxebarria


Asteartea, 10:20 - 11:15

Eugenia Grijalvo

DBH3C Tutorea/ Tutora de 3ºC

Astelehenean 9:25-10:20

Arantza Kerexeta

Depar.burua/Jefa dep

Asteazkena, 10:20 - 11:15

Aitor Larizgoitia



Nati Orte

DBH1FTutorea/ Tutora de 1ºF

Ostirala, 10:20 - 11:15

EUSKARA

Karmele Arrieta

2.BatxC tutorea +HNP laguntzailea/ Tutora de 1ºBatxC+Colaboradora HNP

Asteazkena, 8:30-9:25

Olatz Bartolomé

DBH3A Tutorea/ Tutora de 3ºA

Astelehena, 9:25-10:20

Felix Bilbao

Ikasketa Kooperatiboa arduraduna/ Responsable Aprendizaje Cooperativo

Ostirala, 9.25-10:20

Maribel Bruña

DBH4A Tutorea/ Tutora de 4ºA

Asteartea, 11:45-12:40

Patxo Fernández

Jantokiko arduraduna+Agenda 21 arduraduna/ Responsable del comedor/ Responsable Agenda 21


M. Carmen Alonso

Ikasketa burua7 Jefa de Estudios

Ostirala, 11:45-12:40

Sorkunde Otxandio

Depar.burua/Jefa dep

Asteazkena, 10:20-11:15

Jon Ugutz

DBH1B Tutorea/ Tutor de 1ºB

Asteazkena, 10:20-11:15

FILOSOFIA

Jaione Ramon

1.Batx B tutorea /tutora de 1ºBatxB


Joseba Bilbao

Depar.burua/Jefa dep

Osteguna, 10:20-11:15

Agurtzane Vallejo

Zuzendaria/ Directora

Asteazkena, 12:40- 13:35

FISIKA-KIMIKA

Jaime Agirre

Depar.burua/Jefe dep

Asteartean 10:20-11:15

Agurtzane Goyenaga


Astelehena 13:35-14:30

Maribel Mañeru




osteguna, 11:45 - 12:40

IRAKASLEA/PROFESOR-A

KARGUA/ CARGO

ORDUA/ HORA

GAZTELANIA

Patricia Alonso

2.Batx B tutorea /tutora de 2ºBatxB

Asteazkena, 10:20 - 11:15

Olga Alkorta

DBH3E Tutorea/ Tutora de 3ºE

Astelehena, 10:20 - 11:15

Lidia de Diego

DBH2D Tutorea/ Tutora de 2ºD

Asteazkena, 10:20 - 11:15

Carlos Diez

Depar.burua/JefE dep+ 1.BatxA tutorea/tutor de 1ºBatxA

Ostirala, 12:40-13:35

Patxo Landa

DBH 4C Tutorea/ Tutor de 4ºC

Asteartean 9,25-10,20

Ianire Perez



Idoia Rubio


Astelehena, 10:20 - 11:15

GIZARTEA

Fernando Albizu

DBH2B Tutorea/ Tutor de 2ºB

Asteartea 10:20- 11:45

Lontxo Arce


Asteartea 11:45 - 12:40

Rakel Corral

DBH3B Tutorea/ Tutora de 3ºB

Ostirala, 12:40- 13:35

Iñaki Elorrieta


Astelehena, 11:45-12:20

Javi Gonzalez

DBH2C Tutorea/ Tutor de 2ºC

Osteguna 12:40 - 13:35

Xabier Gorrotxategi


Ostirala, 10:20- 11:15

Juan José Hernando

DBH1C Tutorea/ Tutor de 1ºC

Osteguna, 09:25 - 10:20

Miren Idirin

Depar.burua/Jefa dep

Osteguna, 12:40- 13:35

HEZIKETA FISIKOA



Edorta Agirre

DBH 4D Tutorea/ Tutor de 4ºD

Asteazkena 11:45-12:40

Ainhoa Bastegieta

Depar.burua/Jefa dep

Osteguna, 9:25-10:20

Julen Orbea


Asteartea, 11:45-12:40

INGELESA

Zedarri Jauregi

2.BatxA tutorea /tutora de 2ºBatx A

asteartea, 13:45-14:40

María Nieto

Ikasketa burua/ jefa de Estudios

osteguna, 10:20-11:15

Yolanda Plaza


asteazkena 11:45-12:40

Fernando Ruiz


Asteartea 11:45 - 12:40

Mª Carmen Sánchez

DBH2E Tutorea/ Tutora de 2ºE

Asteartea 11:45-12.20

Cristina Sierra

1.BatxB tutorea /tutora de 1ºBatxB

Astelehena, 11:45-12:20

Mª Jose Zabala


Osteguna, 9:25 - 10:20

Joana Salazar


Asteartea 11:45-12:40

MARRAZKETA

Tere Uribe-Etxebarria

Depar.burua/Jefa dep+ HNP arduraduna. Responsable HNP

Astelehena 12:40-13:35

Itziar Isusi


Ostirala 11:45- 12:40

MATEMATIKA

Jaime Calvo

DBH1D Tutorea/ Tutor de 1ºD

Asteazkena 11:45 - 12:40

Anuska Emaldi


Astelehena, 11:45-12:40

Carlos De Miguel

DBH 4B Tutorea/ Tutor de 4ºB

Ostirala, 9:25-10:20

Juan Fuertes

DBH1A Tutorea/ Tutor de 1ºA

Asteartea,9:25-10:20

Juan Carlos Guerra

IKT arduraduna/ Responsable TIC

Astelehena 10:20-11:15


IRAKASLEA/PROFESOR-A


KARGUA/ CARGO


ORDUA/ HORA

Iskandar Hamawy


Asteartea, 11:45-12:40

Pako López (INFORMATIKA)


Astelehena, 12:40 - 13:35

Manuela Virto

DBH3D Tutorea/ Tutora de 3ºD

Osteguna, 13:35-14:30

Alazne Zarate

Depar.burua/Jefa dep

Astelehena 10:20-11:15

ORIENTAZIOA



Ainara Aparicio

Gela egonkorra/ Aula estable

Osteguna, 13:35- 14:30

Piedad Aurrekoetxea

DBH 4CA Tutorea/ Tutor de 4ºDC

Astelehena, 11:45-12:40

Begoña Calero

Depar.burua/Jefa dep


Marian Calvo

DBH3CA Tutorea/ Tutora de 3ºDC

Ostirala, 10:20 - 11:15

Mª Carmen Crespo

DBH3CA Tutorea/ Tutora de 3ºDC

Asteartea 13:35-14:30

Leire Etxebarria

Gela egonkorra/ Aula estable

Asteazkena, 08:30-09:25

Naiara González

PT

Asteazkena, 12:40-13:35

Kontxi Hurtado

PT


Javi Lopez de Murillas

PT


Isabel Valin

DBH 4CA Tutorea/ Tutor de 4ºDC


TEKNOLOGIA

Nerea Penades

Depar.burua/Jefa dep

Ostirala, 11:45 - 12:40

Naiara Urzaa

Idazkaria/ Secretaria

Osteguna, 11:45-12:40

Joseba Ibarretxe

1 DBH Tutorea/ Tutor de 1ºDBH

Astelehena, 12:40-13:35

Estibaliz Uriarte

DBH2A Tutorea/ Tutora de 2ºA

Ostirala, 11:45 - 12:40

Comments